Интересно

Мікрокредитування як засіб фінансової стабілізації громадян України

Мікрокредитування почало набирати популярність ще на початку 90-х років, а саме це поняття стало відомо після озвучення гіпотези про те, що мікрокредити дають дуже бідним людям можливість відкрити бізнес мікрокредитування і, відповідно, підняти свій рівень життя.

Мікрокредитування почало набирати популярність ще на початку 90-х років, а саме це поняття стало відомо після озвучення гіпотези про те, що мікрокредити дають дуже бідним людям можливість відкрити бізнес мікрокредитування і, відповідно, підняти свій рівень життя. Займаються мікрокредитуванням МФО — мікрофінансові організації, які не є банками, але знаходяться під регулюванням і наглядом Банків України. Згідно з даними опитування СРО «МиР», 60% МФО працюють в сегменті позик «до зарплати» (pay day loans, PDL), 17,8% — позик в розстрочку (installment), 16% — надають послуги для бізнесу, в продуктовій лінійці також присутні POS-позики (напрямок роздрібного бізнесу банків, що передбачає видачу кредитів на певні товари безпосередньо в торгових точках) і позики під заставу.

Обсяг ринку зростає з кожним роком, що дає можливість МФО переглядати умови кредитування в бік зменшення процентних ставок і зростання суми позик. Питання правильного заповнення заявки щоб взяти мікропозик на карту зі 100% схваленням є актуальним для всіх клієнтів, адже при заповненні цього документа кожен клієнт розраховує на те, що отримає можливість використовувати всю суму, яку заявив компанії. Манівео пропонує можливість кожному жителю України взяти необхідну суму готівкою в кредит під мінімальний відсоток за користування, оформивши позику в будь-якому відділенні або по Інтернету на сайті компанії онлайн.

Зазвичай сервіси онлайн-кредитування розглядають заявку в стислі терміни, і отримати позику можна різними способами, в залежності від обраної організації: на банківські карти або рахунки, готівкою, на електронні гаманці. Коли Ви заходите на сайт, Ви побачите зручний онлайн калькулятор, який допоможе Вам визначитися з сумою позики, а також терміном, на який Вам необхідна сума кредитних коштів. Всі умови кредитування докладно описані на офіційних сайтах МФО і в договорі оферти, з яким потенційний позичальник повинен ознайомитися і підписати перед видачею кредиту.

Мікрокредитування комерційних банків не розвивається через тіньової складової малого бізнесу. Інформаційна база досліджень була сформована на основі законодавства і нормативно-правових актів України, міжнародних організацій, інформації рейтингових агентств, аналітичних матеріалів консалтингових та аудиторських компаній, звітності мікрофінансових організацій, звітів конференцій, присвячених проблемі мікрокредитування, а також Інтернет — ресурсів . Юридична особа, внесена до реєстру як фонд отримує статус мікрофінансової організації з дня внесення відомостей про нього до державного реєстру мікрофінансових організацій і як тільки буде виключено з цього реєстру, — втрачає свій статус.

Споживчі приватні мікропозики теж користуються попитом і набирають популярність, проте подібні компанії практично не мають державної підтримки, що робить їх швидше придатком МФО, що займаються кредитуванням малого бізнесу. Зараз у ніші онлайн кредитування України працює кілька десятків компаній, які видають гроші в вигляді мікрокредитів.

Отже, мікрокредитування є різновидом фінансових позик, що відрізняється невеликим розміром грошових сум і коротким терміном дії договору. Взяти гроші в борг і отримати їх готівкою або на картковий рахунок з можливістю оформлення кредиту через інтернет в режимі онлайн пропонує фінансова компанія «Moneyveo», що має філії у великих населених пунктах України: Київ, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Кіровоград, Маріуполь, Миколаїв, Черкаси, Хмельницький, Суми, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса, Полтава, Харків. Кредитні кошти на карту онлайн нараховуються при повній відповідності заявки всім умовам, прийнятим в компанії.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Окна и Балконы | Купить двери входные Бровары | Плёнка теплосберегающая для окон | Окна | Двери | Товары из Германии