Блог

Яку котушку купити на металодетектор E-Trac

Головна » Налаштування Е-Трак » Яку котушку купити на металодетектор E-Trac

Яку котушку купити на металодетектор E-Trac

Дата публікації: 11 серпня 2016 в 11:53Какую катушку купить на металлодетектор E-Trac

Яку котушку купити на металодетектор E-Trac

Цей пост призначений для людей, які мають металодетектор E-Trac або тільки хочуть його купити.

Оскільки я провів дуже велику кількість часу з металодетектором фірми Minelab E-Trac, то я можу дати характеристику всім пошуковим котушок які підходять до нього.

За всю свою величезну практику, я зробив свій власний висновок щодо вибору котушок металодетектора E-Trac, чим і хочу поділитися.

Вибираємо котушку для металодетектора E-Trac

Пошукова котушка для засмічених територій « MINELAB DD FBS 8 EXPLORER ». Призначення цього датчика – пошук на засмічених місцях. За якістю — дуже надійна і показує непогані результати.

На сьогоднішній день я застосовую цю пошукову котушку « MINELAB DD FBS 8 EXPLORER » для підводного пошуку загублених прикрас з дорогоцінних металів. За весь час жодного разу не підвела.

Поисковая катушка для замусоренных территорий MINELAB DD FBS 8 EXPLORER

Пошукова котушка для засмічених територій MINELAB DD FBS EXPLORER 8

Штатна котушка « Minelab 11 FBS DD ». Цей датчик універсальний і його можна застосовувати в різних умовах. Я з цим датчиком провів більше п’яти тисяч годин пошуків.

За цей час моя штатка отримала дуже багато ударів об землю, дерева, стерню та все одно працює безвідмовно. Ось тільки довелося замінити сам кабель, який розгерметизувався з-за тріщин.

Штатная катушка Minelab 11 FBS DD

Штатна котушка Minelab 11 FBS DD

Котушка « Detech 13 DD FBS ». Цей датчик я застосовую в тих місцях, де пройшла штатна котушка « Minelab 11 FBS DD », або в місцях, де мало металломусора.

Все в цьому світі порівняно, і в мене є з чим порівняти « Detech 13 DD FBS ». Приміром мав « NEL 15×17 DD BIG», « Nell Attack » і « Mars 15 DD GOLIAF ». З усіх вищеназваних варіантів, самий оптимальний « Detech 13 DD FBS ».

З цим девайсом у мене було, є і ще буде дуже багато знахідок, які пропустила штатна котушка, чого не скажеш про рулі, які я перерахував.

Поисковая катушка Detech 13 DD FBS

Пошукова котушка Detech 13 DD FBS

Отже, я поставив пріоритети котушки « Detech 13 DD FBS » для металодетектор E-Trac.

Так, є набагато краще котушки для даного металодетектора « Coiltek » але, вибачте, ціна – просто з ніг шибательная.

Читайте на «Е-СКАРБ»: Захист гнізда під кабель котушки металодетектора

Ваш Олександр Максимчук!
Краща нагорода для мене як автора — Ваш лайк в соціальні мережі (розкажіть друзям про цієї статті), також підписуйтесь на мої нові статті (просто вкажіть у формі нижче свою адресу електронної пошти і Ви будете першими читати їх)! Не забувайте коментувати матеріали, а також запитуйте будь-які питання, що цікавлять Вас з приводу пошуку скарбів! Я завжди відкритий до спілкування і намагаюся відповідати на всі Ваші запитання, прохання і зауваження! Зворотній зв’язок на нашому сайті працює стабільно — не соромимося!

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Окна и Балконы | Купить двери входные Бровары | Плёнка теплосберегающая для окон | Окна | Двери | Товары из Германии