Блог

Старі карти Київської губернії онлайн

Карти Київської області в допомогу шукачеві скарбів. Старі карти Київської губернії 18 і 19 століть для пошуку монет і старовини.

Старі карти Київської губернії

Київська губернія – адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії та Української РСР, отримала свій початок при першому поділі держави на губернії 18 грудня 1708 року і включала 55 міст. Центр — місто Київ. У 1719 році розділена на 4 провінції: Білгородської, Київську, Орловську і Севський. У 1728 році з Бєлгородської, Орловської і Севской провінцій утворена Бєлгородська губернія. Губернське правління в Київській губернії засновано Указом від 7 листопада 1775 року. Указами від 16 і 18 вересня 1781 року Київська губернія перетворена в намісництво у складі 9 повітів. Указами 30 листопада, 12 і 31 грудня 1796 року з частини повітів Брацлавського, Київського і Волинського намісництв заснована нова Київська губернія, причому частина губернії, яка перебувала на лівобережжі Дніпра, відійшла до Малоросійської губернії.

В кінці XIX століття до складу Київської губернії входило 12 повітів (Бердичівський, Васильківський, Звенигородський, Канівський, Київський, Липовецький, Радомысльский, Сквирський, Таращанський, Уманський, Черкаський, Чигиринський), 40 станів і 203 волості; населених місць — 10 968, з них 12 міст і 109 містечок.

Генеральна карта Київської губернії 1829 року. Карта з показанням поштових і великих проїжджих доріг, станцій і відстаней між ними у верстах. Позначення монастирів, поштових станцій, корчм, заводів і фабрик.

Академія Наук Російської Імперії, Санкт-Петербург, 1745 рік. Київська, Воронезької, Бєлгородської та Смоленській губернії.

Атлас Світу, Лондон 1835 рік.

Карта Шуберта 1870 рік. Масштаб 1:1400000. Досить детальна карта для пошуку цікавих місць де можна знайти старі монети.

Також читайте про великих знахідки монет в розділі Скарби на нашому сайті.

Запис Старі карти Київської губернії онлайн вперше з’явилася Знахідки ТОП.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Видеонаблюдение Харьков купить | Купить двери входные Борисполь | Плёнка теплосберегающая для окон | Хелатные Микроудобрения |