Блог

Під час ремонту знайшли схованку зі зброєю

У Німеччині, в місті Митвайда (Саксонія), під час ремонту знайшли схованку зі зброєю. Під підлогою виявлено дві коробки. В одного з них був пістолет Walther P38, в іншій – німецькі ручні гранати Eihandgranaten 39.

На місце знахідки була викликана поліція. Крім того, для надання допомоги приїхала служба знешкодження боєприпасів. Гранати і пістолет були завантажені без пригод і вивезені. Фахівці досліджують всі знахідки пізніше.

Також незвичайну знахідку зробила мешканка міста Тарнув (Польща). Під час прибирання на горищі, серед різних старих речей, вона натрапила на старий револьвер.

Про свою знахідку громадянка повідомила в поліцію. Як виявилось це був Наган » зразка 1895 року калібру 7.62 мм. Але на жаль ідентифікували цю знахідку неправильно, оскільки це револьвер Rast & Gasser M1898, який під час Першої світової війни використовували офіцери армії Австро-Угорщини.

Прочитати про інші подібні знахідки ви завжди можете у рубриці Зброю на нашому сайті.

Запис Під час ремонту знайшли схованку зі зброєю вперше з’явилася Знахідки ТОП.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Окна и Балконы | Купить двери входные Бровары | Плёнка теплосберегающая для окон | Окна | Двери | Товары из Германии