Блог

На Великдень у Польщі затримано шукач скарбів

Хтось подзвонив у поліцію у великодній понеділок, побачивши чоловіка з металошукачем на полі за лікарнею. Поліція не чула, що за лікарнею був археологічний пам’ятник, але закон є закон. Ті, у кого немає дозволу на пошук скарбів, можуть провести до восьми років в’язниці.

Поліцейські з Рацибужа затримали 46-річного чоловіка, який без належної згоди шукав артефакти в землі. Для цього він використовував металошукач. Тепер затриманому пред’явлено кримінальне обвинувачення, оскільки незаконний пошук є злочином, караним позбавленням волі на строк до восьми років.

«Це, ймовірно, закінчиться лише штрафом, тому що при ньому нічого не знайшли, а він зробив це дурниці. Але вердикт все ж буде “- каже Мирослав Шиманьски, представник поліції в Рацибоже.

На Пасху в Польше задержан кладоискатель

46-річний чоловік просто занудьгував у Великодній понеділок – так він пояснив поліцейським. Він взяв металошукач і відправився в лікарню на вулиці Гамовської. Свідок пошуків, як каже представник, «певно, знає про закон», бере телефон і повідомляє поліцію про те, що він бачить у полі за лікарнею. Горе шукач скарбів не перебуває ні в одній офіційній організації. Він сказав поліції, що сподівався знайти якийсь сувенір з війни, і він не знав, що необхідно мати дозвіл на пошуки, – каже Шиманьски.

Як нагадує поліція Рацибужа, кожному, хто подасть правильно заповнену заявку та сплатити гербовий збір, може отримати дозвіл. Тільки на його підставі можливий законний пошук. Чому ця бюрократія? Що ж, неправильно проведені розкопки можуть представляти загрозу для археологічної спадщини.

На Пасху в Польше задержан кладоискатель

З 1 січня 2018 року незаконний пошук артефактів є злочином, а не правопорушенням. Тому покарання за знищення пам’ятника або місця археологічних розкопок є таким високим покаранням. 46-річний шукач скарбів провів, на Великдень у Польщі, ніч під вартою в поліції і повернувся додому.

Запис На Великдень у Польщі затримано шукач скарбів вперше з’явилася Знахідки ТОП.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Окна и Балконы | Купить двери входные Бровары | Плёнка теплосберегающая для окон | Окна | Двери | Товары из Германии