Блог

Кладоискательство в Україні

Знахідки шукачів скарбів України зачаровують своїм багатством і старовиною: тут скіфське золото, царські монети, предмети церковного начиння, стародавні ікони, різноманітні артефакти і прикраси. Можливо ви теж хочете особисто доторкнутися до минулої епохи, поповнити колекцію краєзнавчого музею в вашому місті або реалізувати дитячу мрію і знайти скарби?

Як знайти прихований скарб

Що, скажете — скарби бувають тільки в казках чи фантазії? Або за ними потрібно неодмінно їхати на покинутий острів, використовуючи стародавню піратську карту?
как искать клад
Так, карта з бажаним хрестиком: «копати тут» — не завадила б, але сучасні пристрої дозволяють знайти зарите, навіть без точного зазначення місця розташування.

Ідеальні місця для пошуку:

Горища і стіни покинутих дерев’яних і кам’яних дореволюційних будівель. Там можна знайти не тільки коштовності, але і унікальні предмети побуту минулих століть, головне отримати дозвіл власника будинку або шукати в зовсім вже забутих будівлях
заброшенные хутора
Дно водойми у місцях громадських купалень і піщані пляжі. Традиція кидати у воду монетки не вчора придумана, так що царські монети, прикраси, гудзики та інші старовинні і сучасні цінності будуть вашої знахідкою.
старые ярмарки
Старі селища, особливо в місцях ярмарків, стоянок козаків, урочищ. Особливий інтерес представляють і місця старих будинків, адже багато хто люди, змушені терміново рятуватися від загарбників, закопували все цінне прямо в яму в фундаменті. Але для таких знахідок корисніше буде глибинна рамка, здатність якої до детекції обчислюється метрами.

Місця поховань. Проводити там пошуки чи ні — вирішувати тільки вам, існує чимало повір’їв і легенд про заговоренных скарбах, про закопані разом з господарем скарби і про наслідки такої знахідки для шукача скарбів. Вірити чи не вірити – ваша відповідальність.

Прилади для виявлення скарбу

Сучасні металошукачі настільки «розумні», що здатні відокремити справжній скарб від іржавих кришок, цвяхів, залишків консервних банок на глибині до 0,4 м, головне — адекватно налаштувати діапазон детекції. Вони ж можуть нівелювати магнітні перешкоди піщаних, глинистих і гірських грунтів. Крім того, функція дискримінації допоможе відрізнити скриня монет від військового снаряда. Найбільш прийнятна глибина для пошуку дрібних цілей – до півметра.
металлоискатели
Пошукові магніти здатні підняти з дна металевий вантаж до 400 кг, якщо ви зможете його витягнути (правда крім заповітних царських монет, старовинних ключів, і зброї зайвого там теж буде багато, але металобрухт можна вдало здати). З неодимовими магнітами варто акуратно поводитися, і не розміщувати частини тіла між металевими деталями і магнітом, інакше замість вдалої знахідки можна і перелом заробити.

Глибинні металодетектори.
На відміну від металодетекторів, працюють на більшій глибині і не можуть дискримінувати різні види знахідок, вірніше просто не помічають дріб’язок, оскільки орієнтовані на великі цілі. Користуватися глибинним металодетектором ефективніше, після обмеження зони пошуку скарбу звичайним металошукачем.
глубинный металлоискатель

І пам’ятайте, наскільки непривабливою була б ваша знахідка – рішення про її цінності навіть досвідчений шукач скарбів зможе прийняти лише після очищення і детального розгляду.
Вдалих вам знахідок!

Запис Кладоискательство в Україні вперше з’явилася Xabar.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Most Popular


To Top
Рекомендуем: Окна и Балконы | Купить двери входные Бровары | Плёнка теплосберегающая для окон | Окна | Двери | Товары из Германии